صفحه اصلی > اخبار > محتوای
رده محصول

الزامات فنی و تجزیه و تحلیل مشکل از پیرایش برش های صفحه ای برای دیسک ماشین

طولی بخش دستگاه برش لبه برش ورق برش برش مجاز به لایه کربنزدایی و سختی کافی نیست، به منظور بهبود عملکرد ضد زنگ، مورد نیاز در صفحه چاقو در داخل سوراخ، سطح بیرونی گرد شده توسط لکه های سیاه درمان است. در یک تقسیم طولی کامل گروه، به جز برای قیچی ورق طولی، همچنین شامل یک فضا، واشر و سایر قطعات جانبی، هدف اصلی این است که تیغه دور می توانید به عرض خاص حفظ، و دیسک برش بالا و پایین تنظیم ترخیص کالا از گمرک افقی ، ضخامت واشر استفاده می شود معمولا از 0.8.15mm، سختی آن بدون در نظر گرفتن مشخصات ضخامت، بالا 45HRC هستند، برای جلوگیری از خش، با دوام.
برای طولی دستگاه برش لبه برش ورق برش از سطح دور خارج، سختی عملیات حرارتی 53، عمق لایه سخت شدن کمتر از لنز 35mm است. همچنین نیاز به انجام تشخیص عدم تعادل مافوق صوت، با توجه به سطح EZB N31-90 از پذیرش در سطح A، پس از به پایان رساندن بازرسی ذرات مغناطیسی؛ برای جوشکاری فرز بخشی از سختی باید 40 باشد، بخش برش سختی باید 63 باشد.
این نشان می دهد که صفحه برش دستگاه برش بسیار فنی است، مواد بسیار خاص است، عملیات حرارتی بسیار دشوار است، استفاده از موجود "گرمایش کلی، سریع سرد کردن موضعی" عملیات حرارتی، اغلب به کرک تیغه منجر شود، تغییر شکل، تنش پسماند و نقص دیگر، ماهیت نقص از تسمه فولادی برشی طولی در ظاهر برش پلیسه و صافی نفوذ است.

محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو