صفحه اصلی > اخبار > محتوای
رده محصول

چگونه به تنظیم دقت ماشینکاری ماشین از Kaiping

ترخیص کالا از گمرک طرف دستگاه از Kaiping نیز تصمیم می گیرد کیفیت طرف قیچی و برش کویل فلزی، منطقه قیچی و منطقه پاره شدن باید شسته و رفته، و سطح صاف، منطقه قیچی و برش به طور کلی اشغال 20٪ تا 45٪ از ضخامت کویل فلزی، ضخیم تر کویل فلزی، بزرگتر منطقه برشی است.
دقت ماشینکاری از Kaiping ماشین ابزار از عوامل مهم مؤثر بر کیفیت برشی از سیم پیچ فلزی است که مربوط به قیچی و برش پیوسته کارآمد است. اگر فاصله بین محور چاقو و سوراخ در چاقو وجود دارد، آن جنبش چاقو غیر عادی خواهد شد. اگر خروج از مرکز خیلی بزرگ است، برشی متناوب رخ می دهد. اما به عنوان پیشرفت تکنولوژی، در حال حاضر نوار فلزی ماشین از Kaiping همپوشانی از تنظیم با استفاده از اتوماسیون دیجیتال، دقیق تر و مناسب از جمله در صنعت نماینده ترین نام تجاری سه پایه، بنیاد دینگ پس از 18 سال تمرکز بر تحقیقات فلز ماشین از Kaiping بوده است، توسعه و تولید، در فن آوری کاملا بالغ است. که آنها معروف در صنعت می باشد.
دقت تنظیم دیسک برش شکاف سمت ماشین از Kaiping است که عمدتا توسط دقت ماشینکاری از برش دیسک، لاستیک ترکیب حلقه جدا و حلقه انزوا فولاد، است که به سادگی ضخامت، مسطح بودن، موازی، پرداخت سطح و بنابراین به بر. علاوه بر این، خطای تجمعی از برش را نیز به دقت دیسک برش تنظیم واکنش تاثیر می گذارد. بنابراین، دقت عرض برشی کویل فلزی باید توسط ترخیص کالا از گمرک طرف از چاقو، که می تواند بار دو بار از ترخیص از چاقو تجاوز نمی تعیین می شود.

محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو