صفحه اصلی > اخبار > محتوای
رده محصول

تجزیه و تحلیل در محدوده های مختلف پردازش خطوط مختلف از Kaiping

شرح وسیعی از خطوط مختلف از Kaiping
صفحه از Kaiping خط در پردازش نورد گرم کویل تجهیزات، ظرفیت پردازش به طور کلی از 3mm تا 14mm با ضخامت های تخصصی. صفحه اولیه از Kaiping خط تنها می تواند باز حداکثر عرض 1500mm به سیم پیچ نورد گرم، با معرفی گسترده ای سیم پیچ نورد گرم، در سال های اخیر، مرکز پردازش نورد گرم از Kaiping خط به طور کلی می کویل میلیمتر 2000mm گسترده ای نورد گرم را باز کنید. بخشی از نورد گرم از Kaiping خط نیز عملکرد برش لبه.
با صفحه بزرگ خط از Kaiping نازک به طور کلی می توانید 0 ورق 3mm ضخامت کویل نورد سرد را پردازش کند. اوایل ورق از Kaiping خط به طور کلی فقط می تواند پردازش حداکثر عرض 1300mm با سیم پیچ نورد سرد، اما با کاربرد گسترده ای از 1500mm به سیم پیچ نورد سرد، 1500mm به عرض از Kaiping خط به سرعت اشغال بازار توانایی پردازش نورد سرد از Kaiping خط به طور عمده در جنبه های بدون درز، حفاظت از سطح و اسیاب سنگ مظهر.
دقت میکرو تخت به طور کلی به پردازش حداکثر عرض 800mm در زیر نورد سرد کویل از Kaiping خط، ضخامت پردازش 0.3 اشاره دارد. و صفحه بوت بزرگ، آن را به طور عمده پردازش مورد نیاز بالا از کویل نورد سرد، به خصوص در مورد نیاز حفاظت سطحی، به طور کلی بالاتر، محصولات خود را به طور کلی ورق باز، به طور گسترده ای در ماشین پرس یا استفاده می شود، کاهش دقت و به همین ترتیب. تجهیزات از Kaiping تجهیزات پردازش کویل فولاد اساسی ترین است، بنابراین مراکز اساسا ماشینکاری را داشته باشد، از Kaiping تجسم بسیار از عملکرد تجهیزات برای پردازش است، بنابراین تفاوت در عملکرد تجهیزات به تفاوت در کیفیت پردازش، سرب که در پردازش محصولات تقاضا بالا است.
تفاوت و ارتباط از Kaiping خط و دستگاه تسطیح
از Kaiping خط و دستگاه تسطیح، آن است که تا حدودی مشابه، قادر به بازی در نقش تسطیح و یا تسطیح. فقط، خط از Kaiping همچنین دارای عملکرد برش، دستگاه تسطیح است نیست.

محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو