صفحه اصلی > اخبار > محتوای
رده محصول

تجزیه و تحلیل سیستم کنترل تنش ماشین برش

عملکرد و ویژگی های دستگاه برش نازک فیلم:
پس از چاپ، فویل آلومینیوم بعد از چاپ و پوشش باید بر روی دستگاه برش برش بیاورد. برش محصول نیمه تمام حجم بزرگ را به اندازه مورد نیاز، دستگاه برش برش محصولات نیمی از فرایند باز کردن و باز شدن است، این فرایند شامل کنترل سرعت ماشین و دو بخش کنترل کشش است. به اصطلاح تنش کشش فویل آلومینیوم و رول استاندارد به هسته است، فویل آلومینیوم باید به یک کشش خاص و کشش نیروی کشش، که در آن تنش از کنترل فویل آلومینیوم است. کنترل تنش توانایی به طور دائم کنترل تنش فویل آلومینیومی بر روی دستگاه است که باید برای هر سرعت عملیاتی، از جمله شتاب، سرعت و سرعت ثابت دستگاه، موثر باشد. حتی در صورت خاموش بودن اورژانسی، توانایی اطمینان از اینکه فویل باعث شکستگی نمی شود، می تواند باشد. دستگاه کشویی کنترل تنش اساسا کنترل کشش دستی، کنترل تنش اتوماتیک است. کنترل تنش دستی در حال چرخش یا لغزیدن است، هنگامی که قطر رول به یک مرحله خاص تغییر می کند، توسط اپراتور برای تنظیم دستگاه منبع تغذیه دستی، به طوری که برای رسیدن به هدف از تنش کنترل. کنترل تنش اتوماتیک، مقدار واقعی تنش کمربندهای مواد به طور مستقیم توسط سنسور کشش است، سپس داده های تنش به یک کنترل کننده کشش بازخورد بازخورد سیگنال تبدیل می شود که با مقدار کشش از کنترل کننده برای مقادیر کنترل سیگنال و واحد کنترل اتوماتیک، به طوری که مقدار کشش واقعی برابر است با مقدار تنش پیش تعیین شده، به منظور دستیابی به تنش پایداری. تجهیزات کشش و کشش کشش اندازه تاثیر مستقیم بر عملکرد محصول اندازه گیری شد، تنش بیش از حد بزرگ، پیچاندن بیش از حد تنگ، فویل آلومینیوم آسان برای تولید چین و چروک تنش کافی نیست، فویل آلومینیوم به راحتی بر روی رول برای ایجاد جابجایی جدی بر روی شفت، به طوری که آن را نمی توان تخلیه، و در نتیجه برش رول تولید یک نوسان بزرگ، تاثیر بر کیفیت برش، به طوری slitter باید یک سیستم تشخیص تنش خوب است.
1. دستگاه برش دستگاه تشخیص تنش کشویی: تشخیص سنسور تنش تنش تشخیص مستقیم و مکانیکی نزدیک با هم با روش تشخیص قطعات متحرک است. به طور معمول، دو سنسور برای استفاده در زوایای جفت شده و در شالکه های انتهایی در هر دو طرف غلتک های راهنمای نصب می شوند. کمربند مواد کشف مقدار کشش واقعی را با شناسایی بار اعمال شده در هر دو طرف غلتک های هدایت، به طوری که برای تشخیص جابجایی و یا تغییر شکل سنسور کشش، و تبدیل داده های تنش را به سیگنال تنش را به بازخورد به کنترل تنش.
2. دستگاه برش لغزش کشش کششی و غلظت کشش: به طور کلی اعتقاد بر این است که فویل آلومینیوم خم شدن و چرخاندن برای حفظ پایداری فویل آلومینیومی ثابت، منجر به عملکرد کیفیت فویل آلومینیومی می شود، اما نه. بهترین راه برای انجام این کار، افزایش استحکام کششی فویل با توجه به قانون خاص با افزایش قطر یا وزن رول مواد و کاهش مقدار تنش در وزن قطر کوچکتر است. از آنجا که کنترل تنش اتوماتیک و کنترل کشش دستی در عملیات برش انجام می شود.
سیستم کنترل تنش اتوماتیک یک مقدار افت ولتاژ از پیش تعیین شده است که با توجه به تغییر حجم مواد در طول عمل کاهش می یابد. هنگام تنظیم عملکرد تنش اتوماتیک، ابتدا کشش اولیه را تنظیم کنید، سپس مقدار تضعیف کششی را تنظیم کنید. با در نظر گرفتن مقدار افت محفظه فویل آلومینیومی برش به عنوان مثال، اصل تنظیم شده است: مقدار تضعیف کششی فویل آلومینیومی (٪) برابر با تنش سر و صدای پایان فولاد آلومینیومی، منهای کشش اولیه و سپس تقسیم کششی اولیه ، تقریب به 100٪ ضرب می شود. در تنظیم مقدار تنش اتوماتیک نباید بیش از حد بزرگ باشد، یا فویل آلومینیومی جامد به سطح سختی، مستعد پدیده پاره پاره شدن، اما تنش خیلی کوچک نیست، خیلی کوچک است که باعث می شود حجم بازنگری بیش از حد بچرخد، لبه ی حرکت نامنظم در حال چرخش است. بنابراین، کیفیت سیستم کنترل رول کلید کیفیت فویل آلومینیومی است که به طور عمده تحت تاثیر تغییر تنش فویل قرار دارد.
خلاصه، در برش فویل پزشکی، اول از همه برای انتخاب مدل های پیشرفته و توجه داشته باشید که در استفاده از دستگاه برای درک ویژگی های سیستم کشف و کنترل تنش، استفاده از مواد فویل آلومینیوم برای ایجاد تنش معقول و خنثی کردن روند کاهش تنش و جبران خسارت، به منظور دستی شروع نرم از تنش تجهیزات، توقف نرم، برای جلوگیری از تولید مشکلات کیفیت. در فرآیند عملیات برش باید توجه به تغییر تنش رول آلومینیوم فویل توجه شود زیرا کیفیت مواد، وزن، یکنواختی ضخامت، تغییرات سرعت برش، در تنظیم ولتاژ خنثی کردن و چرخش باید با این مواد سازگار باشد. مشخصات فویل آلومینیوم برای اطمینان از صحت کشش باز شدن و چرخش، غلطک آزمون کششی باید بالاتر از حداکثر سرعت باشد و تعادل پویا باید مورد استفاده قرار گیرد و سطح باید با زاویه کافی برای ارائه تنش عملیاتی دقیق برای اطمینان حاصل شود ثبات کیفیت محصول.

محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو