صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

Decoiler هیدرولیک اتوماتیک چیست؟

من نمی دانم که آیا از دکویلر اتوماتیک هیدرولیک استفاده کرده اید. این دستگاه می تواند تنش کمربند فولادی را فراهم کند. اجزای اصلی آن شامل قفسه، شفت اصلی، درام قابل انعطاف، دستگاه ترمز و غیره می باشد. اول از همه، قفسه تجهیزات از مواد با کیفیت بالا از طریق یک سری از تولید ساخته شده است، پس از آنیلینگ درمان کیفی، می تواند بدون تغییر شکل باقی می ماند. علاوه بر این، در استفاده از شعاع شعاعی وجود ندارد.

در حال حاضر، درام معمولی قابل شستشو از decoiler هیدرولیک اتوماتیک در بازار عمدتا از نوع کشویی نوع کشش کششی گسترش است. از آنجایی که با مامورل کامل مجهز شده است، می توان اطمینان حاصل کرد که افزایش و کاهش متمرکز بودن درام. این تجهیزات به طور عمده برای تسطیح صفحه فلزی استفاده می شود و معمولا در ورق فولاد خطی، ورق نازک و سایر کارهای پردازش استفاده می شود.

دستگاه ترمز از دکویلر اتوماتیک هیدرولیک توسط ترمز ترمز دیسک پنوماتیک برجسته شده است. و کاربر می تواند نیروی ترمز را با توجه به نیازهای واقعی در استفاده تنظیم کند. به عنوان مثال هنگامی که شما متوقف می شوید، هنگام رانندگی می توانید ترمز کنید، بنابراین نمی توانید اطمینان حاصل کنید که حالت آماده باش و حالت بوت شدن شل نخواهد شد و از سقوط رول جلوگیری می کند. علاوه بر این، تجهیزات را نیز می توان برای همکاری با decoiling، leveling، خط تولید برش و دیگر خط تولید محصولات ورق مورد استفاده قرار داد. به عنوان مثال، آن را می توان در ماشین آلات، ساختار فولاد، وسایل نقلیه، محصولات فلزی و صنایع دکوراسیون استفاده می شود.

بنابراين، ساختار مونتاژ اتوماتيک تصفيه کننده اتوماتيک هيدروليک چیست؟ اجزای حلقه دستگاه معمولا به چهار قطعه اضافی به قطر اسمی اضافه می شود. علاوه بر این، پایان شفت رول با سیلندر چرخشی متصل می شود. میله پیستونی سیلندر در انتهای قسمت جلو محور محور چهار محور است که می تواند انعقاد شعاعی صفحات بخش را بپیماید.

اگر می خواهید ثبات رول را افزایش دهید، در طراحی، شما می توانید یک دستگاه بازوی پشتیبانی در قسمت جلو رول اتوماتیک چرخ گوشتی را تنظیم کنید. بنابراین، هنگامی که یک کویل فولادی بر روی حلقه وجود دارد، بازوی پشتیبانی از طریق استوانه نفت هدایت می شود، که هیچ تاثیری بر روی سیم پیچ فولاد ایجاد نخواهد کرد.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو