صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

مزایای طول خط برش با سرعت بالا چیست؟

در کار عملی، کاربرد خط برش با سرعت بالا به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال، می توان آن را برای برش ورق نورد سرد سرد، ورق نورد گالوانیزه، نورد گرم صفحه نورد، نورد فولاد ضد زنگ، تجهیزات الکتریکی، خودرو و سایر صنایع تولید ماشین آلات استفاده می شود. توابع اصلی خط برش با سرعت بالا عبارتند از ورق تخت، برش جانبی، طول برش، انباشته هیئت مدیره و غیره. طول برش تغذیه دقیق و برش را تضمین می کند.

تجزیه و تحلیل از ویژگی های کار خط خط برش با سرعت بالا، خط پردازش برش توسط سیستم PLC کنترل می شود، و یا می تواند به عنوان عملیات دستی تنظیم شده است. بنابراین، در تولید واقعی، کاربر می تواند طول مورد نیاز، تعداد تعداد برش و سرعت اطلاعات برش را به سیستم قبل از ورود به سیستم وارد کنید. و بعد از اتمام، تجهیزات به طور خودکار می توانند متوقف شوند. در صورت لزوم، کاربر می تواند اندازه سرعت خط به درستی تنظیم کند.

تجزیه و تحلیل از بسیاری از جنبه ها، تمام طول خط برش با سرعت بالا دارای سطح بالایی از اتوماسیون است. عملیات استفاده ساده و راحت است و همچنین می تواند کیفیت محصول را تضمین کند. تمام خط تولید شامل دستگاه غربالگری، میز ابزار، دستگاه برش ورق، دستگاه تنظیم عرض، دستگاه صاف، جدول تخلیه، سیستم پنوماتیک، کنترل برنامه نویسی PLC کامپیوتر، سیستم هیدرولیک، سیستم الکتریکی و غیره.

بنابراین، در کار واقعی، چه مزایای نرم افزار طول خط برش با سرعت بالا هستند؟ اول، فرایند برش محصول می تواند نیازهای پردازش های مختلف مانند برش محصولات فولادی ضد زنگ، تجهیزات الکتریکی، صنایع تولید خودرو و ماشین آلات را تامین کند. علاوه بر این، خط تولید همچنین عملکرد برش اتوماتیک بر روی صفحه فولاد طول می باشد و می تواند انواع مختلف ورق های سرد ورق را از طریق انهدام، تقطیر و برش برش برش دهد.

علاوه بر این، استفاده از خط طول طول برش می تواند به طور قابل توجهی بهبود بهره وری تولید، کاهش هزینه ها، و همچنین می تواند کیفیت محصولات را تامین، برای افزایش رقابت در بازار از شرکت.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو