صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

خلاصه ای از نکات کلیدی برای عملکرد ایمنی دستگاه برش ورق فلز

دستگاه برش ورق فلز می تواند کمک خوبی برای کاربران در کار واقعی است. با این حال، در بهره برداری از تجهیزات، همچنین لازم است با مراحل و الزامات مربوطه مطابقت داشته باشد. در شرایط عادی، ورق فلز ورق فلز را می توان تنها پس از آموزش حرفه ای و از طریق معاونت اداره و نگهداری کرد.

در عین حال، تمام کارکنانی که در استفاده و مدیریت، بازرسی و نگهداری دستگاه برش فلز ورق مشغول به کار هستند، باید دستورالعمل ها و یادداشت های مربوط به استفاده از تجهیزات را از قبل خواند. به عنوان یک اپراتور، کارکنان مسئولیت حفظ عملکرد نرمال تجهیزات را دارند. بنابراین زمانی که مشکلات غیر طبیعی وجود دارد، باید پرسنل مربوطه را به موقع گزارش دهید.

اپراتور باید اطمینان حاصل کند که تجهیزات دستگاه برش ورق فلز و محیط کاری تمیز است. باید وجود نداشته باشد. وظایف امکانات ایمنی بر روی دستگاه نمی تواند بدون اجازه مجددا تغییر، برچیده یا خاتمه یابد یا بخش عملیاتی پوشش دستگاه را به بخش عملیاتی باز کند تا از تصادفات تصادفی جلوگیری شود.

بنابراین، در طول کار روزمره، کارمندان نیز باید پیش از اقدامات مربوط به ایمنی مربوطه اقدام کنند. قبل از باز کردن ورق فلز برش فلز، قبل از اینکه دستگاه را روشن کنید مطمئن شوید که تجهیزات و پوشش محافظ را بررسی کنید. در حین کار با تجهیزات، تمیز کردن، تعمیر، یا پیدا کردن خطاها را انجام ندهید.

در طول عملیات ورق فلز ورق فلز، اگر هر پدیده غیر طبیعی وجود دارد، کارکنان سایت باید برای جلوگیری از عمل اول دکمه توقف اضطراری را فشار دهید. توجه داشته باشید که در عملیات قرار دادن رول بستن سر، دستگاه تخلیه و فشرده سازی فیلم نازک باید به طور خاص برای جلوگیری از حوادث آسیب دیده باشد.

با توجه به ساختار، دستگاه برش ورق فلز عمدتا شامل پنج بخش، یعنی دستگاه لغزنده، سیستم برش، دستگاه سیم پیچ، درایو مکانیکی و سیستم الکتریکی است. در طول دوره عملیات، سرعت ویژه ی برش به طور عمده توسط اپراتور کنترل می شود.

http://www.pxslitter.com/

محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو