صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

مشخصات عملکرد خط برش کویل کویل فولاد هیدرولیک

محدوده استفاده از خط برش کویل فولاد هیدرولیکی گسترده است و می تواند برای برش انواع مختلف صفحات مقیاس استفاده شود. در حال حاضر کاربران عمدتا از این محصول برای برش انواع ورق فولاد نورد سرد، ورق فولاد ضد زنگ و دیگر مواد استفاده می کنند تا به مقیاس مقیاس مورد نیاز برسد.

لازم به ذکر است که هنگام استفاده از خط برش کویل کویل نورد هیدرولیکی باید توجه داشته باشید که پارامترهای خاص را طبق نیاز تولید واقعی تنظیم کنید. و مشخصات متفاوتی از خط تولید می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدگی به مشخصات مختلف صفحه درام. به عنوان مثال، قطر خارج از محدوده استفاده از صفحه درام از 900 تا 1800 میلیمتر است و وزن قابل حمل درام کمتر از 20، 000 کیلوگرم است.

در مجموع، در سیستم های مختلفی وجود دارد. از آنجا که این اجزاء با یکدیگر همکاری می کنند، بنابراین کار تولید را می توان با موفقیت انجام داد. اجزای اصلی عبارتند از: هلی کوپتر شارژر هیدرولیکی، دستگاه هیدرولیک داخلی در حال گسترش، دستگاه برش صفحه، پلت فرم عملیاتی نوار نقاله، قفسه تخلیه پنوماتیک، واگن برقی تخلیه، فلاشینگ، اسپادینگ سر، بازوی فشار، سیستم هیدرولیک و سیستم کنترل الکتریکی.

با تجزیه و تحلیل از کاربرد واقعی، سیستم هیدرولیک در خط برش کویل فولاد هیدرولیک عمدتا با اجزای دقیق تر مجهز شده است. کنترل برق از کنترل کننده برنامه PLC و صفحه لمسی برای کنترل عملکرد کامل خط استفاده می کند. بنابراین، آن دارای سطح بالایی از اتوماسیون است، می تواند کیفیت محصولات را تضمین کند. برای کاربران، خط تولید نه تنها می تواند به طور موثر کیفیت محصول را بهبود بخشد، بلکه کارایی کار را بهبود می بخشد، در حالی که در طول عملیات پایدار، روند عملیات نیز ساده تر می شود.

به طور معمول، بارگذاری یک بار از مواد کوپلینگ می تواند به طور خودکار فرآیندهای تولید بعدی را کامل کند. بنابراین، استفاده از خط برش کویل کویل فولادی می تواند شدت کار کارگران را کاهش دهد، با کارایی با هزینه بالا. در عین حال، خط برش کویل کوپلیمرهای هیدرولیکی نیز یک محصول با کارایی بالا است که دارای بسیاری از عملکرد دستگاه، برق و مایع است.

http://www.pxslitter.com


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو