صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

نگهداری جدول بالابر هیدرولیکی

در حوزه تولید فعلی، اغلب حمل و نقل کالا و مسائل دیگر را شامل می شود. هنگام حمل کالاهای مختلف، ابزار کمکی برای بارگیری و تخلیه کالا اغلب استفاده می شود. برای مثال، هنگام حمل کالاها، کامیون دیزل می تواند مورد استفاده قرار گیرد و در بارگیری و تخلیه محصولات ثابت، معمولا از جدول بالابر هیدرولیکی و سایر تجهیزات استفاده می شود.

بنابراین، هنگام بارگیری و تخلیه بسیاری از کالاهای ثابت، استفاده از جدول بالابر هیدرولیکی می تواند ما را راحت تر به ارمغان بیاورد. این تجهیزات عمدتا توسط انرژی الکتریکی هدایت می شود و توسط سیستم هیدرولیکی ارتقا می یابد. بنابراین، در عملیات واقعی، عملیات نامنظم باید اجتناب شود، به طوری که بر عملکرد طبیعی تأثیری نگذارد.

علاوه بر عملیات عادی، در طول استفاده روزانه، کارکنان نیز نیاز به نگهداری مربوطه دارند. اصل اصلی جلوگیری از ابتدا است و تجهیزات باید در زمان پیش از شکست اصلاح شود یا اصلاح شود. این به طور موثر می تواند عمر مفید جدول بالابر هیدرولیکی را افزایش دهد.

در نگهداری روزانه، باید به تمیز کردن و بازرسی جدول بالابر هیدرولیکی توجه شود تا اطمینان حاصل شود که اجزای سازنده در دست نیست. در طول بازرسی هفته، اصلی این است که وضعیت هر اتصال در جدول بالابر را بررسی کنید. در عین حال، برای جلوگیری از مشکل نشت، قسمت مهر و موم را بررسی کنید.

در درمان تمیز کردن، به طور عمده تمیز کردن اجزای اصلی جدول هیدرولیکی، مانند بالابر بالابر، قیچی، خط و سیلندر روغن، به منظور جلوگیری از گرد و غبار و سایر مواردی که بر روی عملکرد عادی تاثیر می گذارد. در مورد جایگزینی روغن هیدرولیک، توصیه می شود هر سه ماه یک بار جایگزین شود. اگر فرکانس کم باشد، چرخه جایگزینی می تواند بر اساس آن گسترش یابد.

لازم به ذکر است که در استفاده واقعی از جدول بالابر هیدرولیکی باید توجه داشته باشیم که حفظ تعادل کالا و نگه داشتن جدول با سرعت یکنواخت به عنوان امکان پذیر است. اگر مشکل بزرگتر شدن مشکل پیدا شود، عملیات باید بلافاصله متوقف شود و توسط کارکنان حرفه ای در اسرع وقت تعمیر شود.

http://www.pxslitter.com


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو