صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

اقدامات اصلی برای جلوگیری از آلودگی سیستم بریکتینگ هیدرولیکی

برای اطمینان از این که بریکتینگ هیدرولیکی می تواند به طور عادی و پایدار عمل کند، باید اقدامات موثر برای جلوگیری از تهاجم آلودگی انجام شود. به طور کلی، برای جلوگیری از آلودگی به طور موثر، مهمترین مسئله این است که آلاینده ها را از سیستم بریکتینگ هیدرولیکی بگذراند. پس چگونه این هدف را بدست آوریم؟

با توجه به این مشکل، ابتدا باید اطمینان حاصل کنیم که مخزن پر از مایع هیدرولیک بریکتینگ هیدرولیک تمیز است. عمل صحیح این است که درام نفتی را در جای مناسب نگهداری کنید و پوشش را پوشش دهید و اطمینان حاصل کنید که پوشش درام روغن خوب به خوبی بسته شده است.

علاوه بر این، توجه داشته باشید که انباشت آب باران بر روی درام روغن، قبل از باز کردن درام نفت، بالای درام نفت باید با دقت تمیز شود.

نه تنها این، انبار روغن برای روغن هیدرولیک باید در یک محل تمیز قرار گیرد. در عین حال، همچنین اطمینان حاصل کنید که تمام لوازم خانگی مانند درام های نفتی، قیف، ظرف شستشو و غیره باید تمیز باشند تا از آلودگی نفت جلوگیری شود. اگر نیاز به خراشید، باید از پارچه ابریشم برای خراش استفاده کنید تا فایبرگلاس در عنصر بریجینگ هیدرولیکی غوطه ور شود زیرا باعث مسدود شدن کانال می شود و در نهایت باعث نابودی تجهیزات می شود. این اقدامات عمدتا برای اطمینان از پاکیزگی مایع هیدرولیک خود است.

در عین حال، هنگامیکه مایع هیدرولیکی به سیستم بریکت هیدرولیک تزریق می شود، باید به مراقبت از پاکیزگی توجه شود. برای جلوگیری از آلودگی باید از تجهیزات تمیزکاری سوخت استفاده شود. در صورت لزوم، مهر و موم اسکرابر و مهر و موم را به طور مرتب چک کنید و جایگزین کنید. علاوه بر این، قبل از استفاده از روغن، لازم است که فیلتراسیون دقیق را انجام دهیم تا اجتناب از ناخالصی جامد به سیستم آسیب برساند. معمولا فیلتر روغن خام و فیلتر روغن خوب باید مجهز شوند و فیلتر روغن باید به طور مرتب تمیز شود تا اطمینان حاصل شود که دقت.

به طور معمول، بعد از اینکه یک سیستم بریکتینگ هیدرولیکی برای یک دوره زمانی کار می کند، کارکنان همچنین باید فرکانس کار را برای ترکیب چرخه جایگزینی روغن ترکیب کنند. به یاد داشته باشید که تمام اجزای مونتاژ و جداسازی باید تمیز شوند تا از سقوط خاک جلوگیری شود. اگر آلودگی جدی مایع روغن وجود داشته باشد، شناسایی علت و تمیز کردن آن در زمان مهم است.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو