صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

ترکیب اصلی و مزایای کاربرد CNC برش طول خط

خط CNC برش طول نیز یک نوع ماشین ابزار است. این نه تنها امن و قابل اعتماد است، بلکه آسان به کار است، بنابراین اکثر کاربران آن را مورد توجه قرار می دهند. با تجزیه و تحلیل ترکیب آن، به طور عمده شامل بدن، کامپیوتر تک تراشه، جدول تغذیه و غیره. بدن دستگاه خط CNC برش با یک دکمه CNC مجهز شده و غلتک تغذیه بالا و پایین بر روی دستگاه نصب شده است.

علاوه بر این، در داخل CNC طول خط برش، همچنین مجهز به یک موتور پله تغذیه. این بخش عمدتا با انتقال غلتکی ارتباط دارد. طرف بدن به یک قاب برش مجهز است، برش برش بر روی قاب برش نصب شده، عمدتا توسط موتور پله برش هدایت می شود، و می تواند با قاب برش به بالا و پایین حرکت می کند. علاوه بر این، بدن نیز با یک برش پایین تر نصب شده است.

در مقایسه با سایر تجهیزات مشابه، خط CNC برش طول بهبود بسیاری در بسیاری از جنبه ها دارد. به عنوان مثال، هنگامی که برش فوقانی توسط موتور پله ای رانده می شود، دقت موقعیت برش برش را می توان بهبود داد و گشتاور شروع موتور مرحله ای بزرگ است و سرعت و عمق برش برش ماشین برش آزادانه می تواند تنظیم شود .

در عین حال، کنترل کل سیستم نیز به طور قابل توجهی بهبود یافته است. این به این دلیل است که CNC طول خط برش در دقت کنترل تکچپی کامپیوتر بالا است، که می تواند عملکرد پایدار و قابل اعتماد از تجهیزات اطمینان حاصل شود. به همین دلیل، در کاربرد عملی، محصول اجتناب ناپذیر تاثیرات مثبتی برای کمربند برش و برش شیلنگ های صنایع الکترونیک و برق خواهد داشت.

برای کاربران، خط CNC برش طول نه تنها عملکرد پایدار و قابل اطمینان دارد، بلکه پروسه عملیاتی را نیز بسیار ساده کرده و بازدهی تولید را افزایش می دهد، عملیات و تعمیر و نگهداری ساده تر است.

به طور خلاصه، استفاده از CNC طول خط برش طول می تواند نه تنها به تولید کنندگان کمک می کند تا بهبود بهره وری تولید، بلکه کیفیت محصولات را در حالی که کاهش هزینه های تولید را تضمین می کند. به این ترتیب، رقابت در بازار شرکت ها می تواند تا حد زیادی بهبود یابد.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو