صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

قاب مورد نیاز و تنظیم سیم از سرعت بالا برش به طول خط

خط سرعت با سرعت بالا یک نوع ماشین پردازش الکتریکی است. الکترود سیم سرعت حرکت سریع سرعت و سرعت پیاده روی 8 ~ 10 متر بر ثانیه است. الکترود سیم می تواند بارها مورد استفاده قرار گیرد و سرعت پردازش بالا است. این نوع تولید و استفاده اصلی در کشور ما است و این روش پردازش برش سیم الکترود الکتریکی در کشور ما است.


مكانيزم تغذيه كوتاه خط برشي با سرعت بالا عمدتا از دارنده كويل، طناب كامپيوتر و چرخ راهنمايي است. هنگامی که دقت مکانیسم تغذیه موضوع کاهش می یابد، حرکت شعاعی و حرکت محوری سیم پیچ سیم ایجاد می شود. خروج شعاعی از درام سیم سیم پیچ باعث کاهش تنش سیم الکترود می شود و موجب سست شدن سیم می شود. سیم مولیبدن هنگامی که جدی است، از شیار چرخ متحرک دور می شود.


حرکت محوری سیم پیچ سیم از سرعت بالا برش به طول خط باعث تنظیم ناهموار سیم و تولید تاشو فیبر. شفت و تحمل درام سیم سیم پیچ اغلب باعث ایجاد اصطکاک در اثر سایش می شوند و سیم پیچ خورده را آسان می کند. بنابراین شفت و بلبرینگ فرسوده باید در زمان جایگزین شود. هنگامی که سیم پیچ سیم در جهت تغییر می کند، اگر منبع تغذیه با فرکانس بالا قطع نشود، سیم مولیبدن به علت دمای بالا در یک زمان کوتاه سوخته خواهد شد. بنابراین، لازم است که بررسی کنید که آیا کلید سوئیچ بیش از حد سفر در انتهای سیم پیچ سیم پیچ خارج شده است یا خیر.


در طول استفاده از برش سرعت بالا به طول خط ، لازم است که سیم پیچ سیم پیچ و راهنمای چرخ چرخش انعطاف پذیری. در غیر این صورت، ارتعاش سیستم حمل و نقل سیم را در جریان حرکت مجدد حرکت می دهد. توقف مثبت در انتهای انتهای سیم پیچ سیم پیچ باید تنظیم شود تا از سیم پیچ خورده جلوگیری شود. اتصالات متوقف کننده لینک و تمیز کردن شعله مولیبدن سریع می شود، که می تواند باعث تولید شیار و ایجاد شکستگی کششی شود همچنین باید زمان را جایگزین کرد.


کارخانه ماشین سازی وکسی Puxin

تماس با: Peijun Guo

تلفن: + 86-13951579100

تلفن: + 86-510-83208381

فکس: + 86-510-83209882

اضافه کردن: 76 # کیانلو بار، ناحیه Huishan، وکسی، جیانگ سو، چین

ایمیل: wxpx0510@163.com

وب سایت: http://www.pxslitter.com

محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو