صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

توسعه و مقدمه ای کوتاه در مورد استفاده از دستگاه های برش کویل فولاد

نوع دستگاه برش کویل فولاد بیشتر و بیشتر فراوان است. در عین حال، روش طبقه بندی آن نیز متفاوت است. با توجه به شیوه کار، می توان به طور عمده به شکاف مستقیم برش، برش اکستروژن و برش چاقو دور تقسیم شد.

در حال حاضر، روش برش اکستروژن معمول نیست. با توسعه فن آوری، دستگاه برش کویل فولاد به تدریج از کنترل تک موتور به موتور دوگانه، سه موتور توسعه است. در آینده در حال اجرا، تجهیزات سریع تر و سریعتر و پایدار تر و کارآمد تر خواهند بود.

هنگام استفاده از ماشین های کوارتز فولادی، ما همچنین باید تولید را با توجه به نیازهای عملیاتی خاص. قبل از باز کردن تجهیزات، ابتدا به بازرسی توجه داشته باشید، خصوصا اگر سطح روغن و فشار سنج اصلی سیستم هیدرولیکی صحیح و پایدار باشد، همچنین توجه کنید که فشار هوا پایدار است. سپس تجهیزات را می توان برای تولید آغاز کرد.

لازم به ذکر است که در فرایند استفاده از ماشین های کوارتز فولادی برای دستیابی به اثر تولید مورد نظر، لازم است که نیازهای واقعی را برای تنظیم پارامترهای مختلف کنترل ترکیب کنیم. به عنوان مثال، با توجه به نوع مواد، ضخامت، طول و عرض ترتیب برش، منوی برش تنظیم می شود.

کارکنان باید طول و عرض نورد مناسب را با توجه به نیازهای تولید انتخاب کنند. در نهایت، ایستگاه غلتکی مناسب باید برای دستگاه برش کویل فولادی انتخاب شود. قطعات مربوطه را تنظیم کنید، مشخصات مربوط به محصولات سیم پیچ فولادی را نصب کنید و عملیات برش را انجام دهید.


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو