صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

هشدارها برای استفاده و نگهداری خط برش کویل برقی فشار هیدرولیک

هنگام استفاده از خط برش کویل نورد فشار هیدرولیک، به عنوان کاربر، ما باید به برخی از مشکلات توجه داشته باشیم. به طور کلی، نکات اصلی توجه به خط برش کویل فولاد هیدرولیک فشار را می توان به چهار نقطه خلاصه کرد. نکته اول این است که معادلۀ ولتاژ، جریان و هیدرولیکی باید بررسی شود و قبل از شروع، درست و پایدار باشد. نکته دوم این است که قبل از اینکه دستگاه در حال اجرا باشد، باید به کارکنان مربوطه اطلاع دهید.

سوم، در هنگام استفاده از خط برش کویل با فشار هیدرولیکی، کارکنان باید به ایمنی توجه داشته باشند و نباید مواد را در دست با دست به طور اراده لمس کنند تا از آسیب نرسند. چهارم، در طول عملیات، ما باید به تعمیر و نگهداری توجه داشته باشیم تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات می توانند عملکرد پایدار و نرمال داشته باشند. در واقع، علاوه بر این مطالب، در کار روزانه، ما نیز نیاز به تعمیر و نگهداری خوب.

برای مثال، قبل از شروع کار تولید، کارکنان نیاز به دقت اجزای اصلی خط برش کویل کویل هیدرولیکی فشار را چک کرده و اطمینان حاصل می کنند که این کار طبیعی است. توجه به پر کردن روغن روان کننده برای اطمینان از روانکاری خوب. خلاصه، نکات زیر را می توان خلاصه کرد:

1. به طور منظم تمیز کردن و بازرسی اجزای خط برش کویل کویل فولادی فشار هیدرولیک باید به صورت دوره ای انجام شود تا خطرات پنهان را از بین ببرد.

2. از آنجا که خط برش کویل با فشار هیدرولیکی عمدتا از مکانیک تراش و برش عرضی برای تکمیل کار تولید استفاده می شود، باید از چاقوی طولی و برش برش استفاده شود.

3. تعمیر و نگهداری روزانه خط برش کویل های فولادی فشار هیدرولیک باید به خوبی انجام شود. تجهیزات و محیط زیست سایت را تمیز نگهدارید و اطمینان حاصل کنید که قطعات متحرک تجهیزات در شرایط مناسب قرار دارند.

4. قسمت عملیاتی خط برش کویل کویل فولادی فشار هیدرولیک باید به طور منظم بررسی شود، مخصوصا توجه به شرایط پوشیدن قطعات مختلف آسیب پذیر باید پرداخت شود. این باید به صورت دوره ای تنظیم شود و به طور منظم تغییر کند تا بتواند به هدف عملیات پایدار درازمدت دست یابد.


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو