صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

Plate Kaiping واحد خواستار عملکرد و استفاده

در این دوره صنعتی صنعتی با سرعت بالا، تمام تولید کنندگان به دنبال قدرت بالا یا سود بالا هستند، عملیات واحد Kaiing نیز درست است، اما برای واحد کینگینگ، کارایی کارآمد نیاز به ریخته گری با کیفیت بالا پشتیبانی، چه در ریخته گری مقیاس بالاتر، یعنی، بالاتر از درمان حاشیه ای است که باید پیشرفته باشد، این بار همکاری بهتر با واحد کار Kaiing unit.

هنگامی که به استانداردهای تدریجی استاندارد می پردازد، دستگاه بلوک سنگین سنگین نیز باید شامل آن باشد، شکل آن باید دقیق باشد، پس از صحبت کردن، اندازه نیز باید مناسب باشد، به دلیل دانه ی ظریف و یکنواخت، و در نهایت باید توجه داشته باشید که باید توجه به تجهیزات ماشینکاری Kaiing را در عملکرد ویژه انجام دهید، بر اساس الزامات اساسی که باید تضمین شود که ضخامت ریخته گری نمی تواند بیش از حد بزرگ باشد، بلکه برای حفظ یکنواخت و ظریف نیز باشد.

بعد، در حقیقت، ما باید توجه داشته باشیم که در مورد بعضی موارد خاص بحث می کنیم، Unit Vai Kaiping در پردازش قطعات به نظر می رسد ساختار گرد، ریخته گری باید حداکثر محدودیت برای جلوگیری از وجود سیل هوا باشد، و به این ترتیب، آن را جلوگیری از ریخته گری از توقف زمانی که آنها کوتاه شده است. برای رسیدن به الزامات فوق می توان در سطح سازنده ای که دارای اثر بهتر است پخش شود، این بار قادر به پردازش مواد با کیفیت بالا است.

Plate Kaiping واحد در استفاده از زمان، پدیده سرباره نمی تواند ظاهر شود. Plate Kaiping واحد تولید در خط کار در زمانی که آژانس سرب در دولت تغذیه.

Plate Kaiping unit در استفاده از صفحه بعد از دستگاه Leveling unit Kaiing خواهد شد از طریق وسط حمل و نقل، تصحیح و موقعیت به طول دستگاه، سپس، به توجه به اندازه مطابق با خوب، دقیق تغذیه به قیچی، تنظیم اندازه، توجه به توقف تغذیه، و سیگنال به قیچی. قیچی ها پس از برش هیئت مدیره، ورق برش روی بالابر هیدرولیکی بالا می رود.

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو