صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

طیف وسیع تانگستر از فولاد با سرعت بالا از برنامه های کاربردی

به عنوان یک شرکت تحقیق و توسعه و شرکت تولیدی برای خط برش کویل فولاد با سرعت بالا، ما باید بهترین تلاش خود را برای برآورده شدن نیازهای مختلف مشتریان از جمله عملکرد خط برش، طول عمر، هزینه و غیره انجام دهیم. در حالی که دستیابی به استفاده مناسب از توابع، لازم است که خط اسلیتر HSS با دوام و قادر به کاهش هزینه خرید خود را تا آنجا که ممکن است.

خط کویل فولاد با سرعت بالا یکی از انواع تجهیزات خطی کاهش است، سرعت عملکرد آن می تواند به 200 متر بر دقیقه برسد که برای شرکت هایی مانند شرکت های تامین کننده فولاد با نیازهای خروجی بالا بسیار مناسب است، می تواند انواع دیگری از زیر منحنی فولاد را انتخاب کنید.

علاوه بر خط تقسیم رول فولادی با سرعت بالا، بازار همچنین دارای خطوط برش ساده و خطوط برش استاندارد و دیگر محصولات است، خط ساده سیم پیچ کویل به طور کلی به عرض رول 450mm و 650mm مواد اشاره دارد؛ چنین تجهیزات خط تولید ساده، شما می توانید دو نوع نوع زمین یا نوع استاندارد سرعت را انتخاب کنید، اگر نیازهای تولید بالا نیست، شما می توانید نوع زمین را در نظر بگیرید؛ از سوی دیگر، نوع استاندارد استاندارد را انتخاب کنید.

خط برش کویل معمولی نوع فولادی بیشتر مورد توجه قرار گرفته است که برخی از مشتریان در مورد الزامات عملکرد بالا نیست و قیمت کل بسته نسبتا حساس به مورد، خط فولاد رول فولاد استاندارد برای رفع شرایط ، کلید از نظر قیمت بیشتر غالب است.

خطوط تولید خطوط برش فولاد با سرعت بالا انواع مختلفی از خطوط تولید را معرفی می کنند، به طوری که ما می توانیم به درستی با توجه به نیاز خود یک انتخاب منطقی برای رسیدن به اثر برش مورد نظر درست کنیم، اما همچنین برای کاهش هزینه ها و بهبود بهره وری

http://www.pxslitter.com/


محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو