صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

استفاده از پلت فرم هیدرولیکی بالابر و افزایش و کاهش اصل آن

با پیشرفت تکنولوژی در صنعت و مدرن شدن مكانیزه شدن، كار بیشتر و بیشتر به جای استفاده از دستكش انسان به استفاده از ماشین آلات و تجهیزات مدرن شروع شده است كه نه تنها كاهش شدت نیروی كار را كاهش می دهد بلکه كارآیی كار را نیز بسیار افزایش می دهد. پلتفرم بالابر هیدرولیکی تجهیزات مکانیکی بالابر است،

 

فقط باید به پلتفرم بالابر هیدرولیکی یا هواپیما ثابت شود، شما می توانید به دستیابی به ظهور چرخه ظهور یا ظهور اتوماتیک کمک کنید. طراحی بهینه شده از پلت فرم بالابر هیدرولیکی نقص های قبلی را برطرف می کند. از آنجاییکه ساختار فلزی بسته بسته فشرده بسته را گرفته است، پوسته بیرونی موتور و طناب در آن محصور شده است، که به پیری و خوردگی آسان نیست و طول عمر آن را افزایش می دهد.

 

در عین حال، بالابر هیدرولیکی بالابر نه تنها می تواند همراه با سایر تجهیزات مکانیکی استفاده شود، بلکه می تواند به تنهایی استفاده می شود، به طور گسترده ای استفاده می شود، عملیات ساده، قیمت پایین، تجهیزات آسان ایده آل، به طور گسترده ای در ساخت دکوراسیون، نصب شده است از تهویه هوا و غیره

 

البته، پلتفرم بالابر هیدرولیکی نیز می تواند به انواع مختلف ساخته شود تا نیازهای بازار را برآورده سازد. کلید استفاده از آن بسیار ساده است، روند افزایش آن حفره قفل پیستون قفل کارت را به روغن، قفل قفل قفل بدن کارت، به قفل پیستون قفل کارت بازگشت به روغن، بدن کارت برای استراحت؛ کارت بعدی قفل حفره پیستون را به روغن، بدن کارت در میله پشتیبانی قفل شده است، کارت حفره پیستون را برای بازگشت نفت به قفل، و بدن کارت شل است. تحت عمل نیروی اصلی بهار، حفره پیستونی اصلی به شیر پروانه ای پنوماتیک باز می گردد و پلت فرم هیدرولیکی بالابر به موقعیت اصلی خود بازگردانده می شود.

 

هنگامی که پلتفرم بالابر هیدرولیکی نیاز به فرود دارد، بدن کارت بر روی میله پشتیبانی می شود، کارت قفل حفره پیستونی به روغن بازگشت می کند، روی بدن کارت شانه می کند، حفره پیستون اصلی وارد روغن می شود، و پیستون اصلی رانندگی بدن کارت به سمت پایین حرکت می کند و کارت. حفره پیستونی قفل با بدن کارت روغن پر می شود و میله پشتیبانی قفل شده قفل می شود. کارت حفره پیستون را برای بازگشت روغن به قفل می کند، بدن پایین تر حفره های پیستونی را آزاد می کند، و پلت فرم هیدرولیکی بالابر زیر نیروی نیروی جاذبه اصلی و جاذبه حرکت می کند.

http://www.pxslitter.com/

محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو