صفحه اصلی > نمایشگاه > محتوای
رده محصول

تجزیه و تحلیل بر روی مشکل سیستم کنترل خطوطی

خاتمه دادن، سطح بندی، برش، انباشته خط تولید به خط Kaiing اشاره شده است. وظیفه آن این است که برش ورق ورق فولادی، با توجه به نیازهای محصول برش داده شده به طول های مختلف، در عرض پشته بعد از بارگیری، رولینگ شود.
در حال حاضر خط کوپینگ به طور عمده از کنترل اتوماتیک استفاده می کند که به عنوان انواع کنترل های زیر استفاده می شود: ماشین کنترل صنعتی شان، بیشتر در کنترل خط برشی خطوط هوایی چیده شده است. کنترل کننده قابل برنامه ریزی شان PLC توانایی ضد تداخل PLC، کار پایدار و قابل اعتماد، بسیاری از خط Kaiing با استفاده از کنترل PLC وجود دارد. میکرو رایانه تک چیپ شان، مخصوصا برای کنترل صنعتی میکروکنترلر خاص، در خودرو، ماشین ابزار، لوازم خانگی و بسیاری از زمینه های دیگر به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. این عمل ثابت می کند که سیستم برنامه نویسی یک میکرو رایانه یک مزیت دارد، مانند هزینه پایین، فرم خروجی انعطاف پذیر، و کاربران گسل مشترک می توانند با مشکل ضد تداخل مقابله کنند. شمارنده شمارنده، شمارنده در خط Kaiing معمولا یک موقعیت برشی ساده است، برای رسیدن به برخی از الزامات ویژه کاربران، دشوار است. تجزیه و تحلیل روند تولید خط تولید Kaiping خط فرایند کنترل، میکروکنترلر معمولی 8 بیتی، به طور عمده صلاحیت دارد، به طور عمده برای حل تداخل و موقعیت دقت دو مشکل اصلی.
ساختار سیستم کنترل عددی چیپیینگ بر اساس یک میکرو رایانه تک تراشه، نمودار سیستم NC سیستم خطوط کایینگ در شکل 1 نشان داده شده است. 1، توسط MCU، صفحه کلید، مانیتور، 4 بار دو برابر فرکانس دو برابر فرکانس مدار، مدار پالس تقویت سیگنال رمزگذار، مدار رله درایو و به همین ترتیب در چند بخش. کامپیوتر یکپارچه 89s51 هسته کنترل سیستم است، سیستم دستورالعمل و غیره با 89C51 مشابه است، اما قیمت آن ارزان تر است، محصول 89c51 جایگزینی است. این صفحه کلید برای تنظیم پارامترهای عملیاتی مانند طول قطعه کار، تعداد ماشینکاری مداوم، فاصله جلوگیری از ترمز، ضریب شتاب و عامل کاهش سرعت استفاده می شود. این سیستم از صفحه کلید استاندارد PC نوع دستگاه XT استفاده می کند. هر دکمه مطبوعاتی، صفحه کلید استاندارد خروجی کلید مربوط به کد 2 بایت اسکن، خروجی صفحه کلید 1 بایت کد اسکن، از طریق مدار رابط به تقاضای وقفه یک تک تراشه 1، MCU در تجزیه و تحلیل برنامه خدمات وقفه کد اسکن و تولید مقادیر کلیدی مربوطه. صفحه کلید استاندارد استاندارد به طور قابل اعتماد کار می کند، نرم افزار را لرزش می دهد، شرایط کلیدی پرس و جو و غیره، باعث می شود پردازنده یکپارچه زمان بیشتری را برای رسیدگی به عملیات کنترل در فرایند تولید داشته باشد.
2 مجموعه از LED هفت بخش سیستم نمایش مانیتور در حال اجرا حالت، پارامترهای عملیاتی، مقدار تنظیم پارامتر و غیره. فقط در هر لوله دیجیتالی COM پایان طراحی مقاومت 1-حد، ساده مدار و سیم کشی، نمایش صفحه نمایش کاهش نمی یابد. رمزگذار پالس یک نوع از ژنراتور پالس چرخشی است که زاویه چرخش مکانیکی را به پالس الکتریکی تبدیل می کند که می تواند به عنوان دستگاه تشخیص موقعیت و دستگاه تشخیص سرعت در ابزار NC و محل برش ورق مورد استفاده قرار گیرد. پالس رمزگذار به نوع فتوالکتریک، نوع تماس و انواع القایی الکترومغناطیسی نوع 3 تقسیم شده است. رمزگذار پالس فتوالکتریک قابل اعتماد و به طور گسترده ای استفاده می شود.
Pulse Encoder فتوالکتریک دو مجموعه سیگنال های کنونی A و B را تولید می کند که تقریبا به شکل موج سینوسی توسط گرید در طول چرخش تولید می شود. سیگنال A و اختلاف فاز B 90 درجه، با بزرگنمایی پلاستیک به یک موج مربعی. همچنین یک پالس "یک نوبت" نامیده می شود که پالس فاز Z را از طریق گریت بیان می کند. پالس های فاز Z اغلب برای تولید نقاط نقطه ای یک ابزار ماشین یا به عنوان یک سیگنال تصحیح خطا استفاده می شود.

محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو