صفحه اصلی > تولید - محصول > دستگاه زغال سنگ
رده محصول

پودر آهن، خاک اره خاک زغال قالبی مطبوعاتی ماشین با بالا موثر آخرین فن آوری

کنار ماشین کنار ماشین عمدتا استفاده می شود برای چدن، فولاد، مس، آلومینیوم، پودر های معدنی با کیفیت بالا و دیگر فلزات مواد اولیه به طور مستقیم از طریق فشار بالا به طور مستقیم به 3 ~ 6 کیلوگرم شکل استوانه ای یا کیک سفارش به منظور تسهیل در ذخیره سازی و...

ارسال درخواست

جزئیات محصول

دستگاه زغال سنگ

دستگاه زغال سنگ عمدتا استفاده می شود برای چدن، فولاد، مس، آلومینیوم، پودر های معدنی با کیفیت بالا و دیگر فلزات مواد اولیه به طور مستقیم از طریق فشار بالا به طور مستقیم به 3 ~ 6 kg شکل استوانه ای یا کیک به منظور تسهیل ذخیره سازی و حمل و نقل کاهش بازیابی و بازیافت فرآیند حمل و نقل، ذوب زیان.


تجهیزات سری عمدتا از اجزای زیر تشکیل شده است:

موتور اصلی از قاب، سیلندر هیدرولیک اصلی، فروشنده سیلندر هیدرولیک، پایین صفحه سیلندر هیدرولیک، تطبیق قاب مرگ و مرگ و سر پرس تشکیل شده است.

مشت از جان و بلوک مطبوعات همه مجهز با استحکام بالا فولاد مقاوم در برابر سایش که به سرعت می تواند جایگزین است. جلویی پانچ مدل LINDUR - با پانچ های مقاوم در برابر سایش و حلقه فشار است که نتیجه طولانی تر شدن عمر سرویس حلقه آسان به پیاده کردن و نصب، ارائه شده است. قطعات مربوطه ویژه سخت یا جعلی در نقاط مورد نیاز.

ایستگاه پمپاژ: آن تشکیل شده از موتور پمپ هیدرولیک پمپ دستگاه حفاظت، کنترل حرفه ای دریچه مسدود و لوله سیستم مورد استفاده برای اتصال دستگاه پرس بلوک. طراحی مناسب با کیفیت پایدار. با سیستم خنک کننده مجهز به تجهیزات از عملیاتی به طور مداوم به دلیل گرم شدن دمای روغن را جلوگیری از.

کنسول: آن را از سیستم های برق و سیستم PLC کنترل شده است.
کاربرد:

بدون اضافه کردن هر گونه مواد افزودنی مختلف ذرات پودر از چدن، آلومینیوم، مس، منیزیم، تیتانیوم و مولیبدن به بلوک های با چگالی بالا که به طور مستقیم بازیگران smelted ها را می توان زیر فشار قرار گیرد می تواند نتیجه تا حد زیادی کاهش هزینه و هزینه.


Wuxi Puxin ماشین آلات کارخانه

تماس: Peijun Guo

جمعیت: + 86-13951579100

تلفن: + 86-510-83208381

فکس: + 86-510-83209882

اضافه کردن: 76# Qianluo بار بخش Huishan Wuxi جیانگسو, چین

ایمیل: wxpx0510@163.com

وب سایت: http://www.pxslitter.com

فروش پودر آهن، خاک اره ماشین آلات پرس خاک زغال قالبی با بالا موثر آخرین فن آوری ما خوش آمدید. به عنوان یکی از تولید کنندگان چین و تامین کنندگان در این زمینه پیشرو، ما نیز ارائه خدمات سفارشی با قیمت پایین. لطفا برای لذت بردن از محصولات با کیفیت ما در چین ساخته شده است. برای نقل قول، برای تماس با کارخانه ما خوش آمدید.
محصولات مرتبط

Send your message to us

محصولات
سری اتاق های برش
سری تسطیح
سری های تخت فولاد
کویل upender
تماس با ما
تلفن: + 86-510-83208381
تلفن: + 86-13951579100
اضافه کردن: 76 # بار کیانلو، Huishan منطقه،
وکسی، جیانگ سو، چین
ایمیل: wxpx0510@163.com
پرس و جو